Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe
Centrum ogrodnicze Krzewie.pl - Stała sprzedaż: drzewa, krzewy, nasiona, nawozy, narzedzia, doniczki, znicze,cebulki, ziemia, kora w naszym Centrum Ogrodniczym.
 
 

Strona główna » Doniczki     

DoniczkiDoniczki ceramiczne

Zaletą doniczek ceramicznych jest to, iż można je trzymać zarówno w domu, jak i w ogrodzie ( pod warunkiem, że są mrozoodporne). Glina jest w pełni naturalnym surowcem, co jest korzystne dla posadzonych w tego typu doniczkach roślin. Poza tym glina jest dużo cięższa od plastiku, co może stanowić kryterium wyboru przy urządzaniu balkonu.
Doniczki ceramiczne są porowate, tak więc woda wyparowuje z nich znacznie szybciej niż z doniczek plastikowych. Można uznać to za zaletę, ponieważ dzięki temu korzenie mogą oddychać. Jednak stanowi to jednocześnie ich wadę, bowiem trzeba je częściej podlewać. Ale jeśli doniczka jest polewana, wtedy nie jest już porowata, tym samym dłużej trzyma wodę.

Oferujemy zarówno tradycyjne, proste modele doniczek, jak również te zdobione girlandami i maskami.

Doniczki plastikowe

Możemy zaoferować Państwu bogaty wybór doniczek i skrzynek plastikowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo doniczki plastikowe w różnych kształtach i kolorach, co jest miłą odmianą od tradycyjnej bieli czy brązu.
Chociaż nie można porównywać ich z doniczkami ceramicznymi, pod względem estetyki mogą im dorównywać. Bowiem niektóre doniczki plastikowe doskonale imitują naturalny surowiec, zachowując przy tym zalety plastiku: lekkość i nieprzepuszczalność ( co sprawia, że dłużej trzymają wodę).


 
 
 
 
 
Plantacja choinek Zgorzelec

PLANTACJA CHOINEK

>Sprzedaż Jodły Kaukaskiej


 
Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" - Krzewie Wielkie 88 | Wizyty: 815825
Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe Strony internetowe Lubań, Jelenia Góra Skuteczne pozycjonowanie
Strona Główna