Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe
Centrum ogrodnicze Krzewie.pl - Stała sprzedaż: drzewa, krzewy, nasiona, nawozy, narzedzia, doniczki, znicze,cebulki, ziemia, kora w naszym Centrum Ogrodniczym.
 
 

Strona główna » Jodła Kaukaska     

Jodła Kaukaska

Jodła kaukaska to najpiękniejsza i najwytrzymalsza z choinek. Po ścięciu jej igły ulegają zasuszeniu i nie opadają stąd może długo przebywać w mieszkaniu. Jest odporna na "pokojowe" temperatury, nie wymaga specjalnego traktowania - idealnie nadaje się na świateczną choinkę. Kształt jodły kaukaskiej oraz jej rozłożyste gałęzie i długie miękkie igły sprawiają niesamowite wrażenie oddając świateczny nastrój w każdym domu i czynią Święta Bożego Narodzenia wyjątkowymi.

Jodła Kaukaska, zwana po łacinie Abies Nordmanniana - pochodzi z dalekiego Kaukazu i Azji Mniejszej. Ze względu na swoje wyjatkowe walory wizualne oraz odporność uprawiana jest obecnie w całej Europie. Ma mniejsze wymagania niż nasza jodła, lepiej też znosi gleby suchsze, wymaga jednak wilgotnego powietrza i łagodnych zim. Tradycja Świąt Bożego Narodzenia i towarzyszącej im choinki sprawia że te wysokie i piękne drzewa goszczą coraz częściej w naszych domach zdobywając coraz większą popularność. W naturalnych warunkach sosny kaukaskie osiagają do 60 metrów wysokości. Mają regularną i gęstą koronę, igły długości 2-3cm koloru ciemnozielonego, drzewa mają dużą ilość żywicy co wpływa na intensywny zapach.


Posiadamy pełen asortyment sadzonek oraz drzewek ciętych.

Ceny do uzgodnienia.


powrót
 
 
Plantacja choinek Zgorzelec

PLANTACJA CHOINEK

>Sprzedaż Jodły Kaukaskiej


 
Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" - Krzewie Wielkie 88 | Wizyty: 815206
Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe Strony internetowe Lubań, Jelenia Góra Skuteczne pozycjonowanie
Strona Główna