Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe
Centrum ogrodnicze Krzewie.pl - Stała sprzedaż: drzewa, krzewy, nasiona, nawozy, narzedzia, doniczki, znicze,cebulki, ziemia, kora w naszym Centrum Ogrodniczym.
 
 

Strona główna » Drzewa i krzewy     

Drzewa i krzewy owocowePragnąc sprostać państwa wymaganiom stopniowo poszerzamy ofertę roślin sadowniczych w chwili obecnej mogą Państwo u nas zakupić takie drzewa i krzewy owocowe jak:
- Jabłonie w odmianach
- Grusze w odmianach
- Śliwki w odmianach
- Wiśnie w odmianach
- Czereśnie w odmianach
- Brzoskwinie w odmianach
- Morele w odmianach
- Aronie - czytaj więcej
- Borówkę amerykańską w odmianach
- Dereń jadalny - czytaj więcej
- Porzeczki czerwone, czarne, białe w formie piennej i krzaczastej
- Agresty pienne
- Żurawinę
 
 

 

Drzewa i krzewyDrzewa i krzewy iglaste


Trudno wyobrazić sobie ogród, w którym zabrakłoby roślin iglastych. Ich żywiczny zapach oraz wyróżniający się pokrój należą do ważnych walorów dekoracyjnych. Są również doskonałą osłoną przed wiatrem, zarówno latem, jak i zimą.

Drzewa i krzewy iglaste mogą pełnić w ogrodzie wiele funkcji. Można dokonać ich nasadzeń przy domach, altanach, tarasach, jak również trawnikach. Jednak ciekawy efekt dekoracyjny daje sadzenie iglaków na wrzosowiskach. Trudno sobie wyobrazić wrzosowisko bez ani jednej sosny, ponieważ w naturze wrzosy spotykamy zawsze w towarzystwie iglaków. Iglaki prezentują się równie dobrze na skalnikach, ścieżkach i podjazdach. Można nimi także urozmaicić ogród wodny.

Cechą charakterystyczną większości drzew i krzewów iglastych zimozielone ulistnienie, a ich igły są dość grube, sztywne i pokryte woskiem. Do wyjątków w tej grupie należą: modrzewie, metasekwoje i cypryśniki. Igły ich są miękkie i delikatne, a późną jesienią żółkną i opadają.

Niemal wszystkie iglaki dobrze rosną na glebach w dostatecznie żyznych i umiarkowanie wilgotnych, niezachwaszczonych i bogatych w próchnicę. Źle rosną na glebach zbitych, łatwo zaskorupiających się, zadawnionych, bagnistych i podmokłych, jak również bardzo suchych, piaszczystych i żwirowatych.

W naszym asortymencie dostępne są następujące drzewa i krzewy iglaste:
Cisy
Sosny
Kosodrzewiny
Jodły
Świerki
Cyprysy
Żywotniki
Miłorzęby
Sośnice japońskie
Jałowce
i wiele wiele innych.Drzewa i krzewy liściaste


Od wielu lat w Polsce panuje moda na rośliny iglaste. Jednak pomimo ich niewątpliwych zalet, nie można przy projektowaniu ogrodu zapomnieć o roślinach liściastych. To właśnie one są nieodłącznym elementem otaczającego nas krajobrazu.
W dobrze zaprojektowanym ogrodzie należy zachować proporcje między roślinami liściastymi i iglakami. Dzięki temu nasz ogród będzie zmieniał się wraz z aurą. Nasz klimat cechuje się zmiennością pór roku i trzeba umieć to wykorzystać. Rośliny liściaste wiosną obfitują w pachnące kwiaty, latem koją nasz wzrok soczystą zielenią, by jesienią zachwycać różnorodnością kolorów przebarwiających się liści, zaś zimą pozostającymi na gałęziach owocami.

Z powyższych powodów nie powinno zabraknąć w Państwa ogrodach tych roślin. Oferujemy różne gatunki krzewów i drzew liściastych, między innymi takie jak:
Lilaki
Klony
Migdałki
Wiśnie ozdobne
Tawuły
Irgi
Mahonie
Budleje
Magnolie
oraz wiele innych.

Oferujemy również
Rododendrony
Azalie
Wrzosy
Pierysy

 
 

 
 
 
Plantacja choinek Zgorzelec

PLANTACJA CHOINEK

>Sprzedaż Jodły Kaukaskiej


 
Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" - Krzewie Wielkie 88 | Wizyty: 810837
Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe Strony internetowe Lubań, Jelenia Góra Skuteczne pozycjonowanie
Strona Główna