Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe
Centrum ogrodnicze Krzewie.pl - Stała sprzedaż: drzewa, krzewy, nasiona, nawozy, narzedzia, doniczki, znicze,cebulki, ziemia, kora w naszym Centrum Ogrodniczym.
 
 

Strona główna » Folie ogrodnicze     

Folie ogrodniczeFolie ogrodnicze należą do artykułów, mających niezwykle szerokie zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie. Różnorodność ich zastosowań czyni je przydatnymi w każdym ogrodzie.
Bardzo często folie ogrodnicze wykorzystywane są do okrywania roślin (płaskie przykrycia), co pozwala na przyśpieszenie i zwiększenie plonów.
Stosowane są one również do okrywania tuneli ogrodniczych. Występują wtedy w kilku rodzajach, w zależności od stopnia stabilizacji przeciw promieniom ( od UV-2 do UV-6).
Przykładowo: UV-2 oznacza stopień stabilizacji na 2 sezony, czyli np. wiosna i jesień.

 
 
 
 
 
Plantacja choinek Zgorzelec

PLANTACJA CHOINEK

>Sprzedaż Jodły Kaukaskiej


 
Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" - Krzewie Wielkie 88 | Wizyty: 815858
Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe Strony internetowe Lubań, Jelenia Góra Skuteczne pozycjonowanie
Strona Główna