Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe
Centrum ogrodnicze Krzewie.pl - Stała sprzedaż: drzewa, krzewy, nasiona, nawozy, narzedzia, doniczki, znicze,cebulki, ziemia, kora w naszym Centrum Ogrodniczym.
 
 

Strona główna » Siatki     

Folie ogrodniczeFolie ogrodnicze należą do artykułów, mających niezwykle szerokie zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie. Różnorodność ich zastosowań czyni je przydatnymi w każdym ogrodzie.
Bardzo często folie ogrodnicze wykorzystywane są do okrywania roślin (płaskie przykrycia), co pozwala na przyśpieszenie i zwiększenie plonów.
Stosowane są one również do okrywania tuneli ogrodniczych. Występują wtedy w kilku rodzajach, w zależności od stopnia stabilizacji przeciw promieniom ( od UV-2 do UV-6).
Przykładowo: UV-2 oznacza stopień stabilizacji na 2 sezony, czyli np. wiosna i jesień.

 
 

 

SiatkiPraca w ogrodzie to nie tylko różnego rodzaju nasadzenia czy pielęgnacja roślin. W pewnym momencie pojawia się potrzeba ogrodzenia, zabezpieczenia drzew i krzewów czy wzmocnienia gruntów, skarp i nasypów.
Wtedy niezastąpione stają się
siatki ogrodnicze.
W naszej ofercie znajdą Państwo siatki poliolefinowe, które obecnie zastępują dotychczasowo używane rodzaje siatek. Do ich zalet należy zaliczyć przede wszystkim trwałość, poza tym są lekkie i nie korodują.
To wszystko sprawia, że możliwości ich zastosowania są niemal nieograniczone.
W naszej ofercie dostępne są następujące rodzaje siatek:
rabatowe, techniczne, budowane.
 
 

 
 
 
Plantacja choinek Zgorzelec

PLANTACJA CHOINEK

>Sprzedaż Jodły Kaukaskiej


 
Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" - Krzewie Wielkie 88 | Wizyty: 810859
Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe Strony internetowe Lubań, Jelenia Góra Skuteczne pozycjonowanie
Strona Główna