Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe
Centrum ogrodnicze Krzewie.pl - Stała sprzedaż: drzewa, krzewy, nasiona, nawozy, narzedzia, doniczki, znicze,cebulki, ziemia, kora w naszym Centrum Ogrodniczym.
 
 

Strona główna » Nawozy ogrodnicze     

Nawozy ogrodniczeRośliny pobierają wodę z gleby, a wraz z nią niezbędne do życia i wzrostu składniki pokarmowe. Zaś nie uzupełnianie tych składników może, po pewnym czasie, doprowadzić nawet do wyjałowienia gleby. Aby temu zapobiec zaleca się stosowanie nawozów, dostosowanych do potrzeb poszczególnych roślin.

Nawożenie warunkuje prawidłowy wzrost i rozwój roślin, jak również może zmniejszyć wrażliwość na pewne choroby i szkodniki, a nawet poprawić ich stan zdrowotny. Poza tym zabieg ten pośrednio wpływa na odporność roślin na warunki środowiskowe, takie jak susza, zanieczyszczenia czy mróz.
Jeśli jednak nawozimy rośliny w nieprzemyślany sposób, możemy im nawet zaszkodzić. Dlatego należy wiedzieć, jakie nawozy zastosować oraz jak dostarczyć je roślinom. Zabieg nawożenia zależy od szeregu czynników, takich jak: rodzaj nawozu, rodzaj gleby i jej wilgotność, a także od gatunku i wielkości rośliny oraz czasu, jaki możemy przeznaczyć na pielęgnację.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rodzaje nawozów:

Nawozy uniwersalne
Nawozy do trawników
Nawozy do roślin iglastych
Nawozy do rododendronów
Nawozy do roślin doniczkowych
Nawozy do roślin kwitnących
Nawozy do roślin cebulowych
Nawozy do bratków i fiołków
Nawozy do surfinii
Nawozy do pelargonii
Nawozy do palm, juk, dracen
Nawozy do paproci
Nawozy do storczyków
Nawozy do kaktusów
Nawozy do winorośli
Nawozy do borówki
Nawozy do truskawek
Nawozy do pomodorów
Nawozy do datur
Nawozy do magnoli
Nawozy do hortensji
Nawozy do bonsai
oraz wiele innych. 
 
 
 
 
Plantacja choinek Zgorzelec

PLANTACJA CHOINEK

>Sprzedaż Jodły Kaukaskiej


 
Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" - Krzewie Wielkie 88 | Wizyty: 815861
Centrum Ogrodnicze - O firmie Oferta Firmy Zobacz jak wyglada nasze Centrum Promocje i Rabaty Sprawdz jak najłatwiej trafić do nas Kontakt i dane teleadresowe Strony internetowe Lubań, Jelenia Góra Skuteczne pozycjonowanie
Strona Główna